УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ


УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯВІКОВІ ВИМОГИ:Мінімальний необхідний вік: 21 рік — для груп А, В, C.

ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ: Водій повинен мати дійсне посвідчення на право керування транспортним засобом, видане принаймні 1 рік тому.

МОЛОДИЙ НАДІЙНИК ВОДА: Для водіїв груп A, B & C які не досягли 25 років, стягується плата в розмірі 7 євро на добу (максимум - 3 дні).

СПОСІБ ОПЛАТИ: Для оренди автомобілів будь-якої групи клієнт повинен пред’явити дійсну кредитну картку, яку приймає до сплати компанія Firefly, з метою оплати необхідної суми в рамках обов’язкової попередньої згоди, а також з метою здійснення попередньої оплати та погашення кінцевої оплати оренди..

ПЕРІОД ВІДСТРОЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: У разі затримання орендарем повернення транспортного засобу більше, ніж на 29 хвилин з моменту закінчення 24 годин, орендар сплачує Компанії вартість прокату за кожні наступні 24 години утримання автомобіля орендарем.

ПЛАТА ЗА ВІДМІНУ / НЕЯВКУ: У випадку, якщо клієнт не з’явився або не скасував за останні 24 години до отримання автомобіля, з клієнта буде стягнено плату за пізнє скасування / неявку, рівну платі за 1 день або 30 євро, залежно від того, що більше. «Неявкою (No-Show)» вважаються ситуації, коли замовник не забрав транспортний засіб протягом однієї (1) години від заброньованого часу / дати, якщо немає затримки в дорозі (враховуючи, що номер рейсу та / або дані про поїздку були надані до початку часу резервації).

РАННЕ ПОВЕРНЕННЯ / ПРОДОВЖЕННЯ ОРЕНДИ: Кошти не повертаються за будь-яку невикористану частину ваучера / днів прокату. Щодо безперервного продовження оренди варто домовитись з Firefly Укарїна принаймні за 48 годин до запланованого / зарезервованого терміну оренди, що стягується відповідно до дійсного роздрібного тарифу.

ДОРОЖНІ ШТРАФИ: Клієнт несе відповідальність за будь-які витрати і штрафи. Якщо клієнт не сплачує нарахований йому штраф, Firefly сплатить їх і стягне з клієнта всю суму штрафу плюс Адміністративний збір в розмірі 25 євро за кожний випадок, щоб покрити всі адміністративні витрати.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОРЕНДАРЯ: У разі пошкодження чи втрати орендованого автомобіля або його частини, а також у випадку пожежі, пошкодження скла чи викрадення, всю відповідальність несе орендар чи додаткові уповноважені водії.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ТРЕТІМИ ОСОБАМИ (TPL): Oрендований транспортний засіб забезпечено страхуванням відповідальності перед третіми особами відповідно до законодавства України.

СТРАХОВКА НА ВИПАДОК АВТОМОБІЛЬНОЇ АВАРІЇ: (CDW / SCDW): Відповідальність орендаря за пошкодження транспортного засобу компанії Firefly може бути зменшена відповідно до умов договору оренди до суми мінімального платежу, що становить 900 євро для автомобілів груп A,В або 1200 євро для автомобіль групи Y, шляхом сплати відповідної суми додаткового щоденного внеску, а саме: для груп A,В — 14 євро, 19 євро — для групи C.

Орендар може зменшити вказану вище відповідальність до суми мінімального платежу, що становить 375 євро для автомобілів груп A,В а також 500 — для групи C шляхом придбання додаткового щоденного страхового покриття в розмірі 9 євро, & 12 євро відповідно (SCDW).

Дане страхове покриття виключає пошкодження дна, коліс та покришок автомобіля.

СТРАХОВКА НА ВИПАДОК ВИКРАДЕННЯ (TP): Страхування від крадіжки є страховою послугою, користування якою зменшує фінансову відповідальність орендаря у випадку крадіжки транспортного засобу компанії Firefly до 900 євро для автомобілів груп A,В а також 1200 євро — для групи C при сплаті внеску в розмірі 7 євро,  і 10 євро відповідно за кожен день оренди. Дане страхове покриття виключає крадіжку особистих речей орендаря.

КОМІСІЯ ЗА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ У РАЗІ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ (IAF): У разі настання нещасного випадку з вини орендаря, останній зобов’язаний сплатити компанії Firefly комісію на безповоротній основі в розмірі 35 євро на покриття витрат на оформлення документів.

ПЛАТА ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ В АЕРОПОРТУ (ASC): Даний збір у розмірі 10% застосовується у всіх аеропортах України. Зазначений вище процент нараховується на суму всіх платежів, за винятком податків і розміру сплати за пальне. Мінімальна сума плати за обслуговування в аеропорту — 10 євро.

ПАЛИВНА ПОЛІТИКА: При тривалості прокату 1-2 дні замовник повинен повернути автомобіль з тією ж кількістю палива, яка була на момент видачі автомобіля. У випадку, якщо клієнт поверне автомобіль з меншою кількістю, з клієнта стягується вартість відсутнього палива. Додатково буде застосовано плату за послугу дозаправки, яка сьогодні становить €20.

При тривалості прокату три дні або більше, замовник зобов’язаний здійснити попередню оплату за кількість пального, яке знаходиться в баку орендованого автомобіля в момент отримання автомобіля. Після повернення авто - і лише в цей час - замовник може попросити повернути вартість палива що є в баку в той час. У цьому випадку, якщо кількість пального в баку менша від тієї, яку передплатив клієнт, тоді застосовується плата за дозаправку, яка сьогодні становить 20 євро. Будь-яке належне повернення коштів буде виконано за допомогою кредитної / дебетової картки клієнта.

Ціна за літр використовуваного палива є середньою ціною палива для регіону, де був орендований автомобіль. Плата за послугу дозаправки становить 20 євро, тоді як Firefly залишає за собою право змінити її в майбутньому без попереднього повідомлення. Будь-які відшкодування пального, суперечки тощо повинні вирішуватися з персоналом Firefly під час повернення транспортного засобу. Firefly не розглядає жодних суперечок після видачі остаточного рахунку-фактури. Листовка з паливною політикою доступна на всіх Firefly локаціях на п'яти мовах.

ПЛАТА ЗА ДОЗАПРАВЛЕННЯ: €20.

СИДІННЯ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ/ДІТЕЙ: Надається за вимогою, добова плата за користування 4 євро. Сплата разового внеску в розмірі 40 євро надає додатковому водієві право користування автомобілем протягом будь-якого терміну оренди понад 10 днів.

GPS: За кожного додаткового водія нараховується щоденна плата в розмірі 5 євро. Сплата разового внеску в розмірі 50 євро надає додатковому водієві право користування автомобілем протягом будь-якого терміну оренди понад 10 днів.

ОПЛАТА ЗА ДОДАТКОВОГО ВОДІЯ: За кожного додаткового водія нараховується щоденна плата в розмірі 5 євро. Сплата разового внеску в розмірі 50 євро надає додатковому водієві право користування автомобілем протягом будь-якого терміну оренди понад 10 днів.

ЗБІР ЗА ЗИМОВЕ ОБЛАДНАННЯ: Збір за зимове обладнання покриває витрати на комплектацію орендованого автомобіля із зимовим обладнанням; Це стосується періоду оренди з 1 листопада до 15 квітня.

ЗАХИСТ ВІТРОВОГО СКЛА: Відповідальність орендодавців за пошкодження на лобовому склі автомобіля може бути зменшена відповідно до Загальних положень та умов договору оренди, приймаючи плату в розмірі  євро на день.

ЦІЛОДОБОВА ДОПОМОГА: Дорожня допомога не включена в тарифи. Цілодобова допомога на дорозі може бути отримана клієнтами за місцеву плату 5 € за оренду. Якщо клієнти не бажають отримати послугу, Firefly все одно надасть 24-годинну службу допомоги на дорогах, якщо потрібно, за фіксованою платою 25 євро за кожний випадок.

ВІД ЧАСОВИХ ДОСТАВКІВ / ЗБІР: Якщо приймання/передача здійснюється в неробочий час, стягується додаткова плата в розмірі 20 євро.

НАЯВНІСТЬ ТРАНСПОРТНОГО ПАРКУ: Компанія залишає за собою право на надання автомобіля, модель якого відрізняється від замовленого, але є аналогічною чи кращого типу.

ПОДАТКИ: На усі тарифи та збори, вказані в цьому проспекті, нараховується ПДВ у розмірі 20%.